Toroslar

YKS’de derece yapan ikizler ödüllendirildi

MERSİN, (DHA)- TOROSLAR Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, 2021 yılı Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) derece yapan ikiz kardeşleri, ailesiyle birlikte ağırladı.
Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, sayısal alanda Türkiye dördüncüsü olan Mustafa Bora Köseoğlu ve yine sayısal alanda bin 26’ncı olan ikiz kardeşi Bahri Burak Köseoğlu’nu tebrik etti. Gençlerin elde ettiği bu başarıyla gurur duyduklarını belirten Başkan Yılmaz, “Toroslar Belediyesi olarak eğitim ve öğretim önceliğimiz. Bu önemli sınavda Türkiye çapında derece yaparak kentimizi gururlandıran gençlerimizi tebrik ediyorum. Büyük bir emek ve çabayla elde edilen bu başarıyla biz de çok mutlu olduk. Her iki gencimize de eğitim hayatlarında başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Başkan Yılmaz, ziyaret sırasında öğrencilerle sohbet ederek gitmek istedikleri üniversite ve bölümle ilgili bilgiler de aldı. 
Öğrencilerin bu başarısını onlara altın ve dijital saat hediye ederek kutlayan Başkan Yılmaz, üzerlerinde büyük emeği olan ailelerine de teşekkür etti.
Mustafa Bora Köseoğlu ve Bahri Burak Köseoğlu kardeşler ise Başkan Yılmaz’a hediyeleri ve eğitime olan desteği için teşekkür etti.

YKSde derece yapan ikizler ödüllendirildi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: