Toroslar

Toroslar üretiyor, yollar yenileniyor

MERSİN, (DHA)- MERSİN’de Toroslar Belediyesi, kendi bünyesindeki kilit parke taşı üretim tesisi ile bu ihtiyacı en hızlı bir şekilde karşılıyor ve ekonomik olarak da önemli bir tasarruf sağlıyor.
Toroslar Belediyesi tarafından ihtiyaç duyulan noktalarda gerçekleştirilen kilit parke taşı döşeme ve kaldırım çalışmalarıyla yollar yenileniyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda Arpaçsakarlar mahallesinde kilit parke yol ve kaldırım çalışması yaptı.
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, çevik belediyecilik anlayışını benimsediklerini söyleyerek, “Üreten bir belediyeyiz. Kendi ekip ve ekipmanlarımızla kilit parke üretimi yapıyoruz. Hem maliyeti düşürüyor, hem de kaliteli ürünler elde ediyoruz. İlçemiz, hızla gelişiyor ve büyüyor. İlçe merkezinde olduğu gibi yaylalarımızda da yol yapım ve çevre düzenleme çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Plan ve program dahilinde gerçekleştirdiğimiz üst yapı çalışmalarıyla sokaklarımızı, daha estetik, güvenli ve modern görünümleriyle hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi.

Toroslar üretiyor, yollar yenileniyor

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: