Toroslar

Toroslar Belediyesi’nden koronavirüs tedbirleri

Mustafa ERCAN/MERSİN, (DHA)-MERSİN’de Toroslar Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında, ilçede bulunan camilerde dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Toroslar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, dünyada ve Türkiye’de etkisini sürdüren koronavirüs nedeni ile cami ve Kuran Kurslarında yürütülen hijyen ve dezenfeksiyon çalışmalarıyla vatandaşların ibadetlerini hijyenik bir ortamda yerine getirmeleri sağlanıyor. Ekipler, camilerin iç ve dış mekanları ile avlularında temizlik ve dezenfekte çalışmalarını titizlikle yürütüyor. Özellikle Cuma namazı öncesinde yapılan dezenfekte işlemi, vatandaştan tam not alıyor.
Vatandaşların sağlıklı bir ortamda ibadetlerini yerine getirebilmeleri için gereken tedbirleri aldıklarını söyleyen Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, “Sağlık her zaman önceliğimiz. İlçemizdeki tüm camilerde dezenfeksiyon çalışmalarımıza devam edeceğiz. Vatandaşlarımızdan da maske, mesafe ve hijyen kurallarına önemle dikkat etmelerini istiyoruz. Bu salgını ancak aldığımız tedbir ve önlemlerle yenebiliriz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: