Mersin

Mersin: Polis, Havaya Ateş Açarak Kameramanı Bıçaklı Zanlının Elinden Kurtardı

Mersin‘de, komşusunu bıçakla rehin aldığı iddia edilen kişiyi görüntülemek isteyen kameraman, polisin havaya açtığı ateş sonucu bıçaklanmaktan son anda kurtuldu.

Alınan bilgiye göre olay, saat 16.00 sıralarında Nusratiye Mahallesi 5016. Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, 17 yaşındaki Ayhan P, yabancı erkeklerle birlikte olduğunu ileri sürdüğü komşusu N.D.’nin (41) bir erkekle birlikte annesinin evine geldiğini görünce sinirlendi. Ayhan P, eve girerek komşusunu elindeki ekmek bıçağıyla tehdit ettikten sonra N.D.’yi rehin aldı.

Bu sırada olay yerine gelen Kanal 7 muhabiri Abdullah Biçer de, bir süre polisi uğraştıran zanlıyı uzaktan görüntüledi. Ayhan P, bu sırada evin kapısına yaklaşan kameramanı fark etti. Polislerin arasından sıyrılarak elindeki ekmek bıçağıyla Biçer’i kovalamaya başlayan zanlı, polisin arkasından havaya iki el ateş açmasıyla durdurulabildi. Bıçaklanmamak için kaçan Biçer ise kaçarken dengesini kaybederek yere düşünce yaralandı. Hastaneye götürülen Biçer, olayın şokunu bir süre üzerinden atamazken, yapılan muayenesinde ayak parmağının çıktığı anlaşıldı.

Ayhan P. gözaltına alınırken, yaralanan Abdullah Biçer ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Mersin: Polis, Havaya Ateş Açarak Kameramanı Bıçaklı Zanlının Elinden Kurtardı

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu