Mersin

Mersin: Fenerbahçeli Selçuk Ve Vestel Manisasporlu Tufan Silifke’de

Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin ile Vestel Manisasporlu Tufan Esin, memleketleri Mersin‘in Silifke İlçesi’nde kendilerini futbola kazandıran eski antrenörleri Mevlüt Buldu ve eski takım arkadaşlarıyla hasret giderdi.

Futbola başladıkları yıllarda ilk olarak Silifkespor forması giyen Fenerbahçeli Selçuk ve Vestel Manisasporlu Tufan, kendilerini futbola kazandıran antrenörleri Mevlüt Buldu’yu ziyaret etti. Genç futbolcular, ziyarette Silifkespor’da birlikte top koşturdukları arkadaşlarıyla da hasret giderdi.

Selçuk ve Tufan ile gurur duyduğunu belirten Antrenör Mevlüt Buldu, “Silifkespor futbola birçok yıldız kazandırdı. Futbollarının yanında her 2 futbolcumuz kişilikleriyle de göz doldurmaktadır. Fenerbahçe ve Vestel Manisaspor gibi büyük kulüplerde futbolcularımızın forma giymesi bizleri heyecanlandırıyor. Her 2 futbolcumuzla gurur duyuyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin, ziyarette herhangi bir açıklama yapmazken, Vestel Manisasporlu futbolcu Tufan ise, takımıyla sözleşme yenilediğini, önümüzdeki sezon da takımının başarısı için elinden geleni yapacağını söyledi.

Mersin: Fenerbahçeli Selçuk Ve Vestel Manisasporlu Tufan Silifke'de

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu