Mersin

Kazada hayatını kaybeden hemşire son yolculuğuna uğurlandı

Kazada hayatını kaybeden hemşireye hüzünlü veda

Kazada hayatını kaybeden Mersin Erdemli Devlet Hastanesi hemşirelerinden Zülfiye Çetin’i mesai arkadaşları son yolculuğuna dualar ve gözyaşlarıyla uğurladı

MERSİN Kazada hayatını kaybeden Mersin Erdemli Devlet Hastanesi hemşirelerinden Zülfiye Çetin’i mesai arkadaşları son yolculuğuna dualar ve gözyaşlarıyla uğurladı.

Van‘ın Gevaş ilçesinde minibüsün kamyona arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 3 kişiden biri olan Erdemli Devlet Hastanesi hemşirelerinden Zülfiye Çetin için hastane önünde tören düzenlendi. Kur’an tilavetinin ardından merhume için dua edilip mesai arkadaşlarından helallik alındı. Mesai arkadaşları yaptıkları konuşmalarda Çetin’in yardımsever ve çalışkan bir insan olduğuna değindi. Hastane Başhekimi Mehmet Deliktaş ise konuşmasında, “Kıymetli çalışma arkadaşımızı ebedi istirahatkahına uğurluyoruz. Her ölüm büyük bir acı, büyük bir kayıptır. Ama bazı vefatlarda acı, hüzün, ıstırap birlikte gelir. Rabbim cennetiyle müjdelediği kullarından eylesin. Güler yüzlü, çalışma azmi ve dürüstlüğü ile izler bırakmıştır. Merhumenin geride kalan çocukları bizlerin çocuklarıdır. Erdemli Devlet Hastanesi olarak bundan sonraki yaşantılarında her daim yanlarında olacağız” dedi.

3 çocuk annesi Çetin’in cenazesi Alata Asri Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazın ardından gözyaşları ve dualarla defnedildi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: